Joogalaager tervete liigeste heaks 6 – 7 oktoober

Joogalaager tervete liigeste heaks 6 – 7 oktoober

Sügis on aeg, mil suvekuumuses leevenenud liigesehädad hakkavad taas pead tõstma. Vana joogatarkus ütleb, et sügise saabudes, kui ilmad pole veel talumatult külmad, võid kere kergemas rõivas hoida, aga liigesed tuleb pikkade varrukate, sooja soki ning pikkade pükstega soojas hoida.

Selles joogalaagris keskendume õpetaja Ruudi Albaga erinevatele harjutustele ja mõjutusvahenditele, millega oma liigesed heas korras hoida ja tervenemisele pöörata. Räägime tiibeti meditsiini nõuannetest liigeseprobleemide vältimiseks ja leevendamiseks. Laupäeva õhtul toimub praktiline töötuba moksateraapia ja mõne tõhusa mähise tegemiseks liigeste hoolduses. Lisaks demonstreerime tiibeti aurukapslit, mis aitab kaasa sisemise külma, aga ka põletike, liigeseprobleemide ning ainevahetuse loiduse vähendamisele.
Ka mõnusad taimetoidud hoiame liigeste sõbralikud.
Laager sobib nii algajale, kui neile, kes joogaga aastaid tegelenud.

Ruudi Alba on Eesti üks staažikam joogapraktik, kes on õpetanud oma teadmisi juba üle 25 aasta. Viimased 20 aastat on ta juhendanud oma õpilasi Tallinnas ja Pärnus. Ta on olnud neuroloogi ja hiina meditsiini spetsialisti Kuanyshbay Rakhimzhanovi isiklik õpilane ning pühendanud ka oma elu joogaõpetuste edasi andmisele inimestele, kes soovivad oma tervise eest vastutust kanda ja haigustest vabanemiseks võimalikult palju ise ära teha.

Osalustasu: 110 eurot, sisaldab ööbimist ja toitlustamist. Tasuda saab sularahas kohapeal
Registreerimine toimub elektrooniliselt läbi selle lingi: https://goo.gl/forms/f6QL1ylsvIqmOiC52

Laager algab laupäeval kell 10.00 ning kestab pühapäeval kella 15.00ni

Lisainformatsioon:
silva (ättt) tibetmed.ee Tel: 5166646