Medical Centre


Tiibeti Meditsiini Keskus Men Ling

Paljudes vanades traditsioonides seisnes arsti tegevus mitte niivõrd tõbiste tohterdamises, kui just haiguste ennetamises. Tähendusrikkamaks peeti seda kui palju tema piirkonnas haigeid üldse oli. Õigemini, kui vähe tal neid oli. Arsti eesmärk oli inimese kehalise tasakaalu säilitamine ja tema nõustamine ja toetamine haigustevaba elu saavutamiseks. Meie maailmas siin ja praegu tiirleb meditsiinisüsteem valdavalt diagnoosi ümber. Kaebuste ilmnemisel keskendutakse diagnoosi panemisele ning hiljem selle ravimisele.

Pole kahtlustki, et kaasaegse teaduse, tehnika ning farmaatsiaalaste saavutuste abiga ollakse konkreetsete haiguste käsitlemisel võrreldes meie esivanemate võimalustega märkimisväärselt tulemusrikkamad. Aukartustäratavaid tulemusi saab näha erakorralise meditsiini valdkonnas, kirurgias jm. Ühte jalga on aga lonkama hakanud käsitlus inimesest kui tervikust ning tema kõikide elementide tasakaalustatuse vajadusest. Ühte haigust ravides unustatakse mida selle vastu suunatud turmtuli keha teistele osadele tähendab ja miks haigus üldse tuli.


Kuidas saame sulle kasulikud olla?

Tavapäraselt toimub visiit meie juurde nii, et kohtudes patsiendiga tutvume tema murede ja kaebustega ning vastavalt tiibeti meditsiini diagnositkameetoditele (sh hommikuse uriini ja keele analüüs, pulsidiagnostika) teeb terapeut otsuse milliseid teraapiameetodeid ta kasutab. Lisaks mitmetele tiibeti iidsetel retseptidel põhinevatele rohtudele (Padma), kasutame järgmisi manuaalteraapia vorme:

Tiibeti manuaalteraapiad tulenevalt patisendi seisundist

kupud, märjad kupud, moksha, akupuntuur, teraapia keppidega, massaazh jne. 30€ – tund / 20€ – pool tundi

Ku nje Tiibeti teraapiad

Massaaž 30€ – tund / 60€ – 2 tundi

Spordimassaaž

30€ – tund 

Teraapia rasedatele ja sünnitusjärgselt

30€ – tund

Lümfimassaaž

30€ – tund

Refleksoloogia

30€ – tund

Refleksoloogia ja Tiibeti teraapiad

Imikutele ja lastele kuni 12a 20€ – tund

Meie terapeudid

Kontakt

Rüütli 16-2, Pärnu

Asume Pärnu südalinnas Rüütli ja Nikolai tänava nurgal asuvas majas. Välisuks asub hoone Nikolai tn. poolses küljes, fotoäri Pildikoda kõrval. Tiibeti Meditsiini Keskuse ruumid leiad teiselt korruselt.

+372 50 77 900

info@www.tibetmed.ee


Galerii


Huvitavat lugemist.

Siia oleme sinu jaoks lisanud rohkesti huvitavaid materjale Tiibeti meditsiini kohta.

Tiibeti meditsiin

Tiibeti meditsiini juured ulatuvad 5000 aasta tagusesse aega. Artikkel selgitab lähemalt kuidas Tiibeti meditsiin toimib.

Ku Nje massaaž

Ku Nje massaaž on osa Tiibeti meditsiini teraapiatest, mis on leevendanud Tiibeti rahva haigusi 4000 aasta jooksul. Erinevalt enamikest massaaži stiilidest, mis on keskendunud peamiselt füüsilisele kehale, püüab Ku Nje lahendada ka emotsionaalseid ja vaimseid probleeme, mis avalduvad pingetena, valudena ja haigustena.