Joogalaager Ruudi Albaga “Iidsete tarkustega vananemise vastu” 26-27 september 2020

Joogalaager

Joogalaager Ruudi Albaga “Iidsete tarkustega vananemise vastu” 26-27 september 2020

Vananemine algab esimesest hingetõmbest, esimesest suutäiest, esimesest aistingust, mida värske ilmakodanikuna oma elus kogeme. Ometi ei pruugi käia passi tembeldatud vanus ja keha bioloogiline iga käsikäes. Mõni vananeb isikut tõendavas dokumendis märgitust kiiremini, teine aeglasemalt. Millest see sõltub ning kuidas saab joogaharjutuste, toitumise ja muude vahenditega oma noorusel sabast kinni hoida ning kauem värske püsida?

Eesti staažikaim joogapraktik, Ruudi Alba, on öelnud, et tänapäeval muutuvad noored kiiremini vanaks ning jäävad sageli paljudes kehalist võimekust nõudvates tegemistes endast vanematele generatsioonidele alla. Aga ka need samad vanemaealised saaks soovi ja tahtmise korral lisaks kabedale väljanägemisele oluliselt kauem vitaalsust ja noorust säilitada.
Selles laagris keskendub üle 30 aasta joogaga tegelenud Ruudi Alba süsteemsele lähenemisele keha nooruse säilitamiseks, võttes nii teoorias, kui praktilistes harjutustes läbi kõik vananemist takistavad meetmed: mõtlemine, hingamine, harjutused seedesüsteemile, liigestele ja eeskätt eluenergiat talletavatele neerudele. Lisaks nipid kehaenergiate värskendamiseks ja laadimiseks meie kanalites. Laagris toob Ruudi välja aspekte, mida kindlasti keha vanumise hoidmiseks vältima peaksime, kuid ometi seda teadmatusest ja mõtlematusest pidevalt teeme.

Tiibeti meditsiini terapeut Silva Soobik räägib tiibeti meditsiinis kasutusel olevast keha noorendavast kompleksest metoodikast, Chud Len, mis sisaldab toitumise reguleerimise, ravimtaimede kasutamise ja paastu läbi meditsiinilist lähenemist ning terava meele säilitamiseks vaimseid praktikaid.

Laager sobib nii algajale, kui neile, kes joogaga juba aastaid tegelenud.

Ruudi Alba on praktiseerinud joogat juba üle 30 aasta. Viimased 20 aastat on ta juhendanud oma õpilasi Tallinnas ja Pärnus. Ta on olnud neuroloogi, hiina meditsiini spetsialisti ning Chi Kung õpetaja Kuanyshbay Rakhimzhanovi isiklik õpilane. Ruudi Alba on pühendanud ka oma elu oma teadmiste ja kogemuste edasi andmisele inimestele, kes soovivad oma tervise eest vastutust kanda ja haigustest vabanemiseks võimalikult palju ise ära teha.
.

Osalustasu: 120 eurot, sisaldab ööbimist ja toitlustamist. Tasuda saab sularahas kohapeal.
Registreerimine toimub elektrooniliselt läbi selle lingi: https://forms.gle/K3RPTXndwLLJhzGW7

Laager algab laupäeval kell 10.00 ning kestab pühapäeval 14.00ni.

Lisainformatsioon:
silva (ättt) tibetmed.ee Tel: 516664

Pilt kaanel: Sphinx CrossFit