Joogalaager Ruudi Albaga: stress ja vaimne tervis 1-2, juuni 2019

Joogalaager Ruudi Albaga: stress ja vaimne tervis 1-2, juuni 2019

Sel korral võtame joogalikku fookusesse stressi, ärevuse, läheneva depressiooni, ülepinged. Lähenemas on suvi, mil looduses aktiveerub tuule elemendi energia, mis meie kehas koormab otseselt ning läbi närvisüsteemi peaasjalikult südant ning peensoolt. Nõnda on suvehooaja eel hea meelde tuletada ning omandada uusi teadmisi ja tehnikaid oma vaimse tervise ning närvisüsteemi toetamiseks.

Eesti staažikaim joogapraktik, Ruudi Alba, keskendub laagris südametegevuse normaliseerimiseks, peensoole tööd reguleerimiseks ning vaimse tasakaalu saavutamiseks mõeldud harjutustele ning teooriale.

Tiibeti meditsiini terapeut Silva Soobik jagab teadmisi tiibeti meditsiini võtetest meid ärevusse ja segadusse ajava liigse tuule energia rahustamiseks, kasutades selleks tiibeti jooga harjutusi ning meditatsioonitehnikaid.
Samuti tulevad vaatluse alla söögid ja toiduained, mille abil ennast ärevuse ja stressiperioodil edukalt tasakaalustada. Räägime kaasaja teaduslikest uuringutest ning akadeemilise meditsiini seisukohtadest selles, kas ja kuidas aitavad vaimsed praktikad ülekaalu ja liigse söömise vastu.

Teeme läbi maitseterohke söömismeditatsiooni, mis on heaks abimeheks vaimse tervise tasakaalustamisel ning loomulikult ka oma soolestiku töö parandamisel. Kõige tipuks rõõmustab süda.
Laager sobib nii algajale, kui neil, kes joogaga juba aastaid tegelenud.

Ruudi Alba on tegelenud joogapraktikatega juba üle 30 aasta. Viimased 20 aastat on ta juhendanud oma õpilasi Tallinnas ja Pärnus. Ta on olnud neuroloogi ja hiina meditsiini spetsialisti Kuanyshbay Rakhimzhanovi isiklik õpilane ning pühendanud ka oma elu joogaõpetuste edasi andmisele inimestele, kes soovivad oma tervise eest vastutust kanda ja haigustest vabanemiseks võimalikult palju ise ära teha.
.
Osalustasu: 110 eurot, sisaldab ööbimist ja toitlustamist. Tasuda saab sularahas kohapeal
Registreerimine toimub elektrooniliselt läbi selle lingi: https://goo.gl/forms/f6QL1ylsvIqmOiC52

Laager algab laupäeval kell 10.00 ning kestab pühapäeval 14.00ni.

Lisainformatsioon:
silva (ättt) www.tibetmed.ee Tel: 5166646