Mantraravi II: tervise, väe- ja kaitseamuletid 25-27. juuni 2019

Mantraravi II: tervise, väe- ja kaitseamuletid 25-27. juuni 2019

Mantraravi — tervise, väe- ja kaitseamuletid, mantra 100 haiguse vastu
Tiibeti mantraravi teise taseme kursus tiibetlannast õpetaja Donla Tseringiga.

Kursuse sisu:
Kursuse käigus antakse edasi sügavamad teadmised erinevatest meetoditest, kuidas mantraid raviotstarbeliselt ning elu erinevate aspektide tasakaalustamiseks rakenada. Õpitakse praktiliselt enda küljes kantavate ning sisse söödavate amulettide, sõlmede ja nööride tegemist ja väestamist paljude patoloogiate vältimiseks ja raviks. Lisaks tulevad ülekandmisele mitmed spetsiaalsed mantrad, mis toimivad mentaalsete ja füüsiliste haiguste veelgi agressiivsemate ja sügavamate aspektidega, aga ka elu erinevate valdkondade (partnerlus, pereõnn, tööelu ja äritegevus) tasakaalustamisega. Üheks oluliseks mantraülekandeks on Dordže Grotrab, mantra 100 haiguse vastu ning virgumiseks.
Kursuse osaks on ka mitmete tähtsate ravimantrate toime aktiveerimise lõpuleviimine.
Mantraravi võib rakendada nii iseseisva ravimeetodina kui teiste raviviisidega kombineeritult. Ta on andnud häid tulemusi krooniliste haiguste ravimisel.
Mantraravi olemus ja taust
Tiibeti mantraravi on pikaajaliste autentsete juurega traditsiooniline ravitmeetod, mis aitab krooniliste, aga ka mitmete akuutsete haiguste ja terviseprobleemide puhul sõltumata vanusest, soost, rahvusest või religioosest maailmavaatest. See on võimas ravimeetod, mis kasutab helivibratsiooni peenergeetiliste häirete tasakaalustamiseks ning väljakujunenud haiguste leevendamiseks ja ravimiseks. Mantraravi on efektiivne, lihtne kasutada ning praktiseerijale igal hetkel kättesaadav vahend.
Mantra on sanskriti keelne sõna, mis tähistab puhta helivibratsiooni kasutamist meele (ja seeläbi ka füüsise) kannatustest ja haigustest säästmiseks. Heli oma olemuselt omab väga loomulikku ja puhast potentsiaali mõjutamaks meie kehas olevaid energiaid ja protsesse.

Kuidas mantraravi töötab?
Tiibeti traditsioonilises meditsiinis ei ole ravi suunatud kunagi ühte sihtpunkti, nagu see toimib suuresti kaasaja meditsiinis. Tiibeti ravikunsti seisukohalt on haiguste avaldumise tingimuseks mingit laadi häired keha peenenergeetilises süsteemis. Mantraravi raames suunatakse helivibratsioon nende häirunud võngete korrigeerimisele, neutraliseerides seeläbi haiguse algpõhjusi ja ennetades haigusega kaasuda võivaid probleeme ja tüsistusi. Mantraravis kasutatakse iidseid ja salajasi mantraid, alghelide seemnesilpe ning tihti sõnu sanskriti ja tiibeti vanadest keeltest. Nende akumuleeritud jõuga saab võimendada mitmeid esemeid ja materjale (amulettide tegemine), milles omakorda on kasutusel kujutised erinevatest geomeetrilistest kujunditest või õpetusliinis tähendusi omavatest kujutistest.

Õpetaja:
Kursust viib läbi tiibetlannast õpetaja Tsering Donla, kes on õppinud 5 aastat Geshe Ngawang Dakpa juures Tiibeti astroloogiat ja meditsiini. Aastast 2000 on ta Rahvusvahelise Tiibeti Meditsiini Akadeemia SKI looja dr. Nida Chenagtsangi õpilane. Ta on spetsialiseerunud mantraravi, tiibeti vaimsete praktikate ja Ku Nye massaaži õpetamisele.

Koolitus on mõeldud neile, kel on läbitud mantraravi I taseme koolitus Tsering Donla või dr. Nida Chenagtsangi käe all.

Tasu ja tingimused:
Kursus toimub Tiibeti Meditsiini Keskuses Men Ling, Jõõpres.
Kursus on inglise keeles tõlkega eesti keelde.

Hind 220 eurot (Sorig Khang International (SKI) liikmetele 200), Registreerimisel ja tasumisel enne 13. maid hind 195 eurot. (Sorig Khang International (SKI) liikmetele 175.-)
Registreerimise järel saadetakse e-posti teel ettemaksuarve millest 35 eurot jääb loobumisel tagastamatuks.

Hind sisaldab lisaks õpetusele kursuse materjale.
Kohapeal on võimalik ööbida (voodites, valgete linade vahel), hinnaga 10 eurot öö.
Toitlustus kohapeal 15 eurot päev.

Registreerimiseks palume täita järgneva vormi:
https://goo.gl/forms/f6QL1ylsvIqmOiC52

Lisainfo: silva (ätt) www.tibetmed.ee