Tiibeti Meditsiini Keskus Men Ling

Paljudes vanades traditsioonides seisnes arsti tegevus mitte niivõrd tõbiste tohterdamises, kui just haiguste ennetamises. Tähendusrikkamaks peeti seda kui palju tema piirkonnas haigeid üldse oli. Õigemini, kui vähe tal neid oli. Arsti eesmärk oli inimese kehalise tasakaalu säilitamine ja tema nõustamine ja toetamine haigustevaba elu saavutamiseks. Meie maailmas siin ja praegu tiirleb meditsiinisüsteem valdavalt diagnoosi ümber. Kaebuste ilmnemisel keskendutakse diagnoosi panemisele ning hiljem selle ravimisele.

Pole kahtlustki, et kaasaegse teaduse, tehnika ning farmaatsiaalaste saavutuste abiga ollakse konkreetsete haiguste käsitlemisel võrreldes meie esivanemate võimalustega märkimisväärselt tulemusrikkamad. Aukartustäratavaid tulemusi saab näha erakorralise meditsiini valdkonnas, kirurgias jm. Ühte jalga on aga lonkama hakanud käsitlus inimesest kui tervikust ning tema kõikide elementide tasakaalustatuse vajadusest. Ühte haigust ravides unustatakse mida selle vastu suunatud turmtuli keha teistele osadele tähendab ja miks haigus üldse tuli.


Kuidas saame sulle kasulikud olla?

Tavapäraselt toimub visiit meie juurde nii, et kohtudes patsiendiga tutvume tema murede ja kaebustega ning vastavalt tiibeti meditsiini diagnositkameetoditele (sh hommikuse uriini ja keele analüüs, pulsidiagnostika) teeb terapeut otsuse milliseid teraapiameetodeid ta kasutab. Lisaks mitmetele tiibeti iidsetel retseptidel põhinevatele rohtudele, kasutame järgmisi manuaalteraapia vorme:

Teraapia rasedatele ja sünnitusjärgselt

45€ – tund

Tiibeti manuaalteraapiad tulenevalt patisendi vajadustest ja tervislikust seisundist:

ravimassaaž, kupud, märjad kupud, mokša, horme e. mongoolia mokša sooja õliga, akupunktuur jpm
45€ – tund / 35€ – pool tundi

Nõelravi ja refleksoteraapia

Ühe protseduuri hind 30 €, lastele kuni 16 a. ja üle 65.a täiskasvanutele hind 25 €

Tervisealane nõustamine

40€ – tund

Teraapia rasedatele ja sünnitusjärgselt

45€ – tund

Tiibeti teraapiad Imikutele ja lastele kuni 12a

30€ – tund

Meie terapeudid

Kontakt

Rüütli 16-2, Pärnu

Asume Pärnu südalinnas Rüütli ja Nikolai tänava nurgal asuvas majas. Välisuks asub hoone Nikolai tn. poolses küljes, fotoäri Pildikoda kõrval. Tiibeti Meditsiini Keskuse ruumid leiad teiselt korruselt.

Broneerimine

Aegade broneerimine telefoni teel.

Kui me patsientide vastuvõtu ajal ei saa kohe Teie kõnele vastata, siis
helistame esimesel võimalusel tagasi.

Kaido Soobik +372 50 77 900

Silva Soobik +372 51 66 646


Galerii