Tiibeti Meditsiini Keskus Men Ling

Paljudes vanades traditsioonides seisnes arsti tegevus mitte niivõrd tõbiste tohterdamises, kui just haiguste ennetamises. Tähendusrikkamaks peeti seda kui palju tema piirkonnas haigeid üldse oli. Õigemini, kui vähe tal neid oli. Arsti eesmärk oli inimese kehalise tasakaalu säilitamine ja tema nõustamine ja toetamine haigustevaba elu saavutamiseks. Meie maailmas siin ja praegu tiirleb meditsiinisüsteem valdavalt diagnoosi ümber. Kaebuste ilmnemisel keskendutakse diagnoosi panemisele ning hiljem selle ravimisele.

Pole kahtlustki, et kaasaegse teaduse, tehnika ning farmaatsiaalaste saavutuste abiga ollakse konkreetsete haiguste käsitlemisel võrreldes meie esivanemate võimalustega märkimisväärselt tulemusrikkamad. Aukartustäratavaid tulemusi saab näha erakorralise meditsiini valdkonnas, kirurgias jm. Ühte jalga on aga lonkama hakanud käsitlus inimesest kui tervikust ning tema kõikide elementide tasakaalustatuse vajadusest. Ühte haigust ravides unustatakse mida selle vastu suunatud turmtuli keha teistele osadele tähendab ja miks haigus üldse tuli.


Kuidas saame sulle kasulikud olla?

Tavapäraselt toimub visiit meie juurde nii, et kohtudes patsiendiga tutvume tema murede ja kaebustega ning vastavalt tiibeti meditsiini diagnositkameetoditele (sh hommikuse uriini ja keele analüüs, pulsidiagnostika) teeb terapeut otsuse milliseid teraapiameetodeid ta kasutab. Lisaks mitmetele tiibeti iidsetel retseptidel põhinevatele rohtudele (Padma), kasutame järgmisi manuaalteraapia vorme:

Tiibeti manuaalteraapiad tulenevalt patisendi seisundist

kupud, märjad kupud, moksha, akupuntuur, teraapia keppidega, massaazh jne.
35€ – tund / 25€ – pool tundi

Ku nje Tiibeti teraapiad

Massaaž
35€ – tund 

Spordimassaaž

35€ – tund 

Teraapia rasedatele ja sünnitusjärgselt

35€ – tund

Lümfimassaaž

35€ – tund

Refleksoloogia

35€ – tund

Refleksoloogia ja Tiibeti teraapiad

Imikutele ja lastele kuni 12a
25€ – tund

Meie terapeudid

Kontakt

Rüütli 16-2, Pärnu

Asume Pärnu südalinnas Rüütli ja Nikolai tänava nurgal asuvas majas. Välisuks asub hoone Nikolai tn. poolses küljes, fotoäri Pildikoda kõrval. Tiibeti Meditsiini Keskuse ruumid leiad teiselt korruselt.

+372 50 77 900

silva@tibetmed.ee


Galerii