Tiibeti vaimsed praktikad 30. okt – 12. nov Jõõpres

Tiibeti vaimsed praktikad 30. okt – 12. nov Jõõpres

Kui Sul on huvi tiibeti meditatsiooni ja vaimsete praktikatega süvitsi tegelemise vastu, siis november on Sinu kuu. Juba kuuendat aastat teeme Men Lingis läbi sügava teekonna autentsetel juurtega õpetustel põhinevasse meelepraktikate nelja etappi — Juthok Njingthiki. Algajana on võimalik liituda esimeseks nädalaks, mis keskendub kogu vaimsel teekonnal väga olulistele eelharjutustele. Järgmiste nädalate läbimiseks on vaja pühitsust ja õpetusi dr. Nida Chenagchanglit või mõnelt teiselt Yuthok Njingthiki õpetuste liinihoidjalt.

Kuu programm traditsiooniliselt järgmine:
I nädal (Okt 30– Nov 05) Juthok nöndro
II nädal (Nov 06-12) Väline gurujooga

Hind: Osalemise tasu ei ole; Men Lingile võib teha annetuse vastavalt oma soovile ja võimalusele.

Tingimused:
* Ritriit toimub kõnepaastuga, interneti ja meediavahendite kasutamiseta (kasutame internetti äärmise vajaduse korral, üldjuhul hoiame maja wi-fi väljas). Kõneleme vaid iga ritriidinädala esimesel päeval, arutamaks läbi harjutuste sisu ning uute liitujatega ritriidi kodukorra.
* Toidu valmistavad osalejad ise vastavalt eelnevalt kokku lepitud graafikule, ise kaasa võetud toorainetest. Igal päeval tegutseb üks “peakokk” koos ühe abilisega.
* Magamine toimub Men Lingi peamajas voodites kas enda kaasa võetud voodipesuga või soovi korral saab kasutada ka kohalikku pesu (5 eur/kmpl).