Tiibeti tervise- ja koolituskeskus.

Pärnu lahe ilusaimast rannast Valgerannast vaid 10 kilomeetri kaugusel asub meie koolituskeskus. Siinse elu tuiksooneks on peamaja 55 ruutmeetri suuruse saali, köögi- ja puhkeruumiga ning juba varakevadest päikeseliselt õdusat olemist võimaldava majaesise verandaga. Lisaks kaks dušinurgaga tualettruumi. Peamaja teisel korrusel on kolm tuba koos ühise vannitoaga majutuseks (toad vastavalt 6, 5 ja 2 voodiga). Eraldi majutust pakub kõrvalhoones asuv nelja voodikohaga suvetuba Ladakh. Suvine elu avardub peamaja kõrval asuvasse suurde välikööki.

Ka Jõõpres pakume oma külalistele Tiibeti manuaalteraapiaid selleks eraldi sisse seatud teraapiamajas, mis on kohandatav ka ööbimiseks 5-6 inimesele.

Men Lingi lõunapoolusel asub Tiibeti traditsioonilise meditsiini õpetuse kaitsjate tempel Gon Khang. See müstilisi jumalusi ja budasid kujutavate tankadega ning altarikapiga sisustatud ruum on ideaalne individuaalsete vaimsete praktikate, ritriitide tegemiseks koos samas keskkonnas ööbimisega. Sama hoonet kasutatakse intensiivselt ka pimeritriitide tegemiseks.

pimeritriit

Pimeritriit on võimalus lülitada ennast välja ümbritsevast maailmast ja keskenduda ainult iseendale. 


Tulevased üritused.

Tiibeti liikumismeditatiooni õppepäevad 7 – 8 september

Tiibeti liikumismeditatiooni õppepäevad 7 - 8 september Tänapäeva kiires elutempos on ülepinge, stressi ja depressiooni ennetamiseks ning raviks hakatud üha enam...

Suvelõpu paastulaager 13-15 september

Suvelõpu paastulaager 13-15 september Suvi annab oma jõu üle sügisesel pööripäeval, mis on tänavu 22. septembril. Seega nädal varem on suvi...

Paastulaager
Tiibeti sügispaast 8 – 10 november

Tiibeti sügispaast 8 - 10 november Klassikaliselt oleme harjunud, et paastuaeg on kevad. Siis puhastatakse keha talvejääkidest ja kogunenud külmast limasest...


Galerii

Kontakt

Viki talu, Jõõpre küla, Audru vald

Men Ling asub Pärnust vaid 15 kilomeetri ning on Pärnu imeilusast Valgerannast 10 kilomeetri kaugusel.

58.47635, 24.34810

+372 51 66646

silva@tibetmed.ee

TEE JÕÕPRE KESKUSEST MEN LINGI Jõõpre keskuses on “MEIE” pood. See jääb nii Tallinnast kui Pärnust tulles vasakut kätt. Poest umbes 100 m Lavassaare poole sõites paistab paremal (teest veidi eemal), kollase päikesega dekoreeritud LASTEAED ja KOOLIMAJA. Tee nurgal on roostevabast terasest hõbedane ÖÖKULL. Sealt keerata paremale.

Sõida koolimajast mööda, üle väikese sillakese ja otse edasi kokku 1km, kuni tee saab otsa ning ees näed vanaaegset postkastidega piimapukki, piimapütid peal. Jäänud on siis veel vaid “ERAMAA” sildi alt pöörata VASAKULE ja KOHE 30 meetri pärast PAREMALE (PS! Ära lase ennast eksitada vasakul näha olevast suurest majast viljakuivati kõrval, need on meie naabrid). Meie maja hakkab näha olema PAREMALE keeramise järel pärast u 100 m sissesõiduteed — punase kivi katusega maja suurte kuuskede taga.


SAA ESIMESENA EESTIS TEADA KÕIGEST MIS TOIMUB TIIBETI MEDITSIINI VALDKONNAS.

Eraklus ja pimeritriit

Kui Sul on soov stepsel argielust ja ühiskonna kiirest tempost korrakski välja tõmmata ning võtta aeg ilma ühegi kõrvalise ärritaja, asendustegevuse või meelelahutuseta iseendaga olemiseks, siis just selleks on loodud meie keskuses erakla. Erakluses on soovijal võimalik veeta üksinduses aega ning keskenduda iseendale ja oma mõtetele, loobudes igapäevasest olmest ja argitegevustest. Siin saad tegeleda keskendunult oma isiklike vaimsete praktikate või joogaharjutustega või anda endale võimalus korralikult välja magada ning enda mõtete ja emotsioonidega üksi olles vastuseta küsimustele rahulikult otsa vaadata.


  Kasuta meie kompleksi!


  Meie tervise- ja koolituskeskust on võimalik rentida isiklikuks kasutamiseks. Küsi hinnapakkumist!

  • Majutus peamajas (Kolm tuba vastavalt 6, 5 ja 2 voodikohaga)

  • Majutus kõrvalhoonetes ( 4 voodikohaga — kaks kahekorruselist nari; teraapaiamaja 8 voodikohaga)

  • Gon Khang templimaja individuaal- ja pimeritriitideks (2 voodikohta)

  • Suur saal


  Huvitavat lugemist