Totaalne paast kehale, kõnele ja meelele 17-19 aprill

Totaalne paast kehale, kõnele ja meelele 17-19 aprill

Selles totaalset puhkust andvas paastulaagris võimaldame taastumist ja puhastust mitte ainult keha seedesüsteemile, vaid vabastame vaikides igapäevasest koormusest ka oma kõneorganid. Meie meel saab omakorda leevendust tõhusate tiibeti jooga- ja meditatsiooniharjutustega.

Kehaline paastumine toimub tiibeti meditsiini õpetuste alusel, arvestades iga osaleja kehatüüpi ja tervislikku seisundit. Keha seisundist annavad selgust osaleja poolt kaasa võetud hommikune uriinianalüüs, pulss ja keha vaatlus selleks välja õppinud korraldajate poolt. Paastu ajal ei sööda küll tahket toitu, kuid teatud kehaenergiate tasakaalus hoidmiseks pakutakse piiritletud koguses mõningaid taimseid mahlu ja puljongit ning spetsiaalseid verd ja maksa puhastavaid tiibeti iidsete retseptide alusel koostatud taimepulbreid. Nõnda toimides püsib organism koormusvabal perioodil tasakaalus ning paastu tulemused on püsivamad.

Kõnepaastu kogeme laupäeval ja pühapäeva ennelõunal, puhastades oma häält igapäevaelu liigsest rääkimisest ja meie argielus pahatihti ette tulevast tühjast jutust vaid selleks ettenähtud hääleharjutustega.
Meele rahustamiseks ja laadimiseks on laagri arsenalis paljud tiibeti visualisatsiooni- ja hingamisharjutused, mis on jõukohased ning tõhusad nii algajatele, kui ka vaimsete praktikatega tihedalt kokku puutuvatele osalejatele. Turgutame keha joogatundide ning meditatiivse matkaga.
Lisaks pakume tiibeti manuaalteraapiaid ja massaaži.

Laagrit viivad läbi tiibeti meditsiini terapeudid Kaido ja Silva Soobik (Õppinud International Academy for Traditional Tibetan Medicine (IATTM), dr. Nida Chenagtsangi käe all Hispaanias ja Prantsusmaal)

Hind: 135 eurot, registreerumine jõustub 30 euro suuruse ettemaksu tasumisel, mida loobumise korral ei tagastata.

Laager algab 17. aprillil kell 18.00 ja lõppeb 19 aprillil kell 14.00
Registreeruda saab siin oleva lingi kaudu:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfy9pmax2lQa7YOg6Pam7KPrpfqeFQ0TG_88uEmdnqKZ78PDQ/viewform

Lisainformatsioon:
silva (ättt) www.tibetmed.ee Tel: 5166646